Pieczątki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów renomowanej marki Trodat. W naszej ofercie znajdują się następujące linie tej firmy:

Printy Standard - nowa pieczątka Printy zwraca uwagę nie tylko atrakcyjnym wzornictwem,  jest również neutralna dla środowiska. W porównaniu z  poprzednim modelem, emisja CO2 w procesie produkcji została zmniejszona do 49%. Czysta, intuicyja wymiana wkładki tuszującej. Dwa specjalne uchwyty umożliwiają wymianę wkładki tuszującej bez dotykania wkładki z tuszem, co pozwala uniknąć zabrudzenia rąk.

Linia Printy 90 - proste pieczątki biurowe. Ich niewielki rozmiar sprawia że są łatwe w przechowywyaniu i nie zajmują wiele miejsca na biurku. W razie potrzeby z łatwością można zabrać je ze sobą w podróż.

Linia Professional - automaty szkieletowe - to niezawodne pieczątki, datowniki oraz numeratory, które dzięki zastosowaniu stalowego szkieletu oraz solidnego wykonania są wyjątkowo wytrzymałe, aż do 400.000 odbić, zachowując przy tym czystość i precyzyjność. Mechanizm chroni przed kontaktem palców z tuszem podczas przestawiania daty.

Mobile Printy - to seria pieczątek kieszonkowych, gwarantująca maksymalną powierzchnię odbicia przy minimalnych rozmiarach obudowy. Łatwy mechanizm rozkładania pieczątki umożliwia wykonanie tej czynności jedną ręką, a kształt piramidy sprawia, że pieczątka jest stabilna.

Numeratory samotuszujące - proste w obsłudze numeratory idealnie nadające się do numerowania stron, dokumentów itp. Ułatwiają pracę w niejednym biurze, pozwalając zaoszczędzić cenny czas. Liczba cyfr od 6 do 13.

Datowniki samotuszujące - zapewniają trwałe oraz czytelne znakowanie. Małe, poręczne, łatwo zabrać je ze sobą w podróż. Datę ustawiamy ręcznie, lecz dzięki specjalnemu rozwiązaniu nie pobrudzimy się przy tym tuszem.

Printy kwadratowe i prostokątne -większe pole odbicia, które pozwala na umieszczenie tekstu i np. loga przy czym zostaną one duże oraz wyraźne. Daje to też możliwość wykonania bardziej wymyślej pieczątki która będzie zwracać na siebie uwagę, jak i na nazwę firmy. Prosta konstrukcja automatów gwarantuje dużą wytrymałość jak i łatwość w obłudze.

Printy kwadratowe i prostokątne - datowniki samotuszujące z płytką - datowniki z płytką pozwalającą umieścić tekst. Pozwalają w wielu miejscach ułatwić oraz usprawnić pracę poprzez dodanie do daty tekstu "Wpłyneło dnia", "Zapłacono dnia" itp. Przeróże rozmiary pozwalają na konfigurowanie tesktu wraz z datą na wiele sposobów. Pozwalają także na eksponowanie nazwy swojej firmy, przy każdym użyciu, poprzez dodanie jej np pod datą.

Printy okrągłe i owalne - idealnie nadające się do numerowania poprzez dodanie liczby na płytce tekstowej. Ich okrągły kształt znajdzie zastosowanie w urzędach jak i wielu biurach, kancelariach itp. Dostępne są również w wariancie datownika z płytką tekstową, co zwiększa mnogość ich zastosowań. Owlane kształty pól tekstowych pozwalają na wykonanie pieczątek przyciągających wzrok, dzięki czemu ich treść bardziej zapada w pamięci.

Pieczątka i datownik samotuszujący z gotowymi hasłami - pieczątka z gotowymi hasłami takimi jak ZAPŁACONO, GOTÓWKĄ, PRZELEW, DRUKI, POLECONY, EKSPRES, ANULOWANO, KOPIA, ORYGINAŁ, PILNE, WPŁYNĘŁO, POUFNE. Mnogość haseł powoduje że tylko ten jeden automat może zastąpić wam aż 12 innych i pozwoli zaoszczędzić niemałe pieniądze. Uniwersalość tych pieczątek powoduje ich wyjątkowość. Mechanizm zastosowany do zmiany haseł/daty powoduje, że robimy to nie brudząc się przy tym.


Siedziba firmy

E-kleks.pl
,
ul. Warszawska-7a
87-100 Toruń
tel. (56) 876-435-67
fax (56) 00-11-11-11
e-mail: [email protected]
NIP: 000-000-00-00

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 16.00

Oddziały
Akceptujemy płatności payu