O firmie

Szanowni Państwo

e-Kleks

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, zrzeszoną od 1998r. w polskiej sieci handlowej e-Kleks. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zajmujemy obecnie znaczące miejsce wśród dystrybutorów artykułów szkolno-biurowych na rynku kujawsko - pomorskim.

Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientom w zakresie dostaw artykułów biurowych i usług dla biura. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania cechowała uczciwość i rzetelność wobec Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że tylko taka postawa umożliwia budowanie długotrwałych relacji partnerskich. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, starając się sprostać ich wymaganiom, unowocześniając system obsługi oraz rozbudowując ofertę asortymentową.

Zapewniamy naszym Klientom rzetelność i profesjonalizm w zakresie dostarczanych usług przez ciągły proces doskonalenia w obszarach jakości, elastyczności, szybkości oraz optymalizacji kosztów. Standard obsługi klientów został podniesiony poprzez wprowadzenie internetowej platformy sprzedażowej oraz nowoczesnego systemu zarządzania gospodarką magazynową WMS (Werehouse Management System).

Zapewniamy fachową pomoc z zakresu: urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów komputerowych, akcesoriów do oprawy dokumentów, materiałów do prezentacji i konferencji, produktów do organizacji i archiwizacji dokumentów, stempli, akcesoriów biurowych, przyborów do pisania i korygowania. Dbamy o ekologię – odbieramy zużyte materiały eksploatacyjne.

Cenimy Państwa czas, dlatego jednym z naszych priorytetów jest dostarczenie zamówionego asortymentu w możliwie najkrótszym terminie. Dzięki profesjonalnej sieci logistycznej oraz wyspecjalizowanemu systemowi zarządzania asortymentem, każde zlecenie na artykuły biurowe dotrze bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, kompletne i w nienaruszonym stanie. Gwarantujemy realizację zamówienia w następnym dniu roboczym oraz bezpłatny transport do stałych klientów na terenie całego kraju.

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu oraz współpracy partnerskiej z największymi producentami i importerami stworzyliśmy bogatą ofertę asortymentową, która liczy obecnie około 20 000 produktów. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas Kontrahenci, możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość oraz konkurencyjne warunki zakupu.


Tutaj znajdziecie Państwo graficzne przedstawienie idei naszej platformy sprzedażowej.


Nasi pracownicy odpowiedzialni za kontakt z klientami korzystającymi z platformy sprzedażowej e-kleks:

Wioleta Monika Anna Michał


Siedziba firmy

E-kleks.pl
,
ul. Warszawska-7a
87-100 Toruń
tel. (56) 876-435-67
fax (56) 00-11-11-11
e-mail: [email protected]
NIP: 000-000-00-00

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 16.00

Oddziały
Akceptujemy płatności payu